Alaybey Bozcaada Çanakkale

Hakkımızda

Hoşgeldİnİz

Aika Hotel

2010 yılında bir aile işletmesi olarak kapılarını misafirlerine açtı. Ada mimarisini yansıtacak şekilde yeniden restore edilen ada merkezinde 2 adet ve akvaryum koyunda 2 adet otel binası ile toplam 21 odası ile misafirlerine hizmet vermektedir.Tüm odalarında banyo, klima,LCD TV, uydu yayını,mini bar ( sadece aika akvaryum ) saç kurutma makinası ve kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Zengin continental kahvaltısı sunulan Aika’da ev yapımı reçeller, yöresel peynir ve zeytin çeşitlerine ilaveten organik olarak kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz sebze ve meyveleri tatma imkanına sahip olacaksınız.

  • AÇILIŞ TARİHİ

    2010
  • ŞİMDİKİ YIL

    2017
  • HİZMET SÜREMİZ

    7 Yıl
Hizmet Tarihlerimiz

15 Nisan - 31 Ekim

AIKA HOTEL - ANDON'un evi veya 9 odalı AIKA HOTEL - AKVARYUM ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Aika Hotel Akvaryum

2016 yazında faaliyete geçen 9 odalı yeni otel binamız, Bozcaadanın çok tercih edilen ve en güzel koylarından biri olan akvaryum koyunu full cephe manzarası ile kucaklayan, geniş odaları,sessiz ve benzersiz doğa manzarası ile konuklarına ev sıcaklığında hizmet vermektedir.

Aika Hotel - Andon'un Evi

Rum mahallesinde kiliseye birkaç adım yürüme mesafesinde bulunan Aika – Andon aileler veya küçük gruplar için düşünülmüştür. 6 kişinin keyifle konaklayabileceği hotel binasında 3 adet çift kişilik yatak odası, mutfak ve oturma odası bulunmaktadır. Her odasında banyo, klima, LCD TV, saç kurutma makinası bulunan Aika Hotel-Andon, bu konsepti ile daha bireysel tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için düşünülmüştür.

Aika Hotel Alaybey

2012 yazında faaliyete geçen 9 odalı yeni otel binamız, ada merkezindeki konumu ve dokusu itibariyle Osmanlı ve Rum mimarisinin özelliklerini taşımaktadır. Hemen yanıbaşındaki 300 yıllık Osmanlı hamamı manzarası ve geniş bahçesi ile misafirlerine nostalji ve modern yaşam standartlarını birlikte sunmaktadır.